flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська

Оголошення про видачу судового наказу по цивільній справі № 233/5312/24 за заявою ОКП «Донецьктеплокомуненерго» про стягнення заборгованості за надані послуги з теплопостачання з Друнгіс Поліни Миколаївни.

17 жовтня 2024, 10:00

Друнгіс Поліні Миколаївні

вул. Прудова, буд.8, кв.22,

м.Донецьк, Донецька область

 

 

бул.Космонавтів, буд.7, кв.2,

 м.Костянтинівка Донецької області, 85110

 

 

 

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області повідомляє Вам, що  17 жовтня 2024 року, було видано судовий наказ по цивільній справі за  заявою Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги з теплопостачання з Друнгіс Поліни Миколаївни.

Сторони мають можливість ознайомитися з текстом ухвали суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua за номером справи 233/5312/24.

Додатково повідомляємо, що згідно зі статтею 170 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) в разі заперечення проти вимог стягувача боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі. Заява про скасування судового наказу має містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних  осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємстві організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб – громадян України; 3) ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження; 4) наказ, що оспорюється;  5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача. Заява підписується боржником або його представником. До заяви про скасування судового наказу додаються: 1) документ, що підтверджує сплату судового збору;  2) документ, що підтверджує повноваження представника боржника, якщо заява подається таким представником; 3) клопотання про поновлення пропущеного строку, якщо заява подається після спливу строку, передбаченого частиною першою цієї статті.

Заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 170 цього Кодексу, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для  подання цієї заяви. У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її  подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз`яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження (стаття 171 ЦПК України).

Відповідно до статті 172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

            З моменту розміщення такої інформації вважається, що особа отримала судове рішення.

 

Суддя Костянтинівського

 міськрайонного суду                                                                            Т.О.Мартишева